Aleksander Kraszkiewicz – Jubilersklep internetowy

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatą tradycją. Prowadząc sklep z biżuterią, bazujemy na zdobytej wiedzy podczas 30-letniej działalności w branży. Przez ten czas wykonaliśmy niezliczoną liczbę prezentów na chrzest, srebrnych obrączek dla pary czy bransolet damskich.

Nasze doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenia. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą detaliczną złota i srebra. Oferujemy także dewocjonalia, zegarki i prezenty okolicznościowe. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu w atrakcyjnej cenie, na który jednocześnie udzielamy gwarancję najwyższej jakości. U nas znajdziesz zarówno komplety biżuterii srebrnej z bursztynem, jak i biżuterię na komunię świętą.

Podążając za oczekiwaniami Klientów, stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i trendy jubilerskie. Poza typową formą sprzedaży istnieje również możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej biżuterii według indywidualnego pomysłu. Takie projekty od początku do końca powstają w naszej pracowni na dedykowane zamówienie. Jeśli marzysz o tym, aby nie wybierać obrączek ślubnych w sklepie, który mimo dobrej obsługi jest kojarzony po prostu z sieciówką obecną w wielu polskich miastach, zapraszamy do współpracy.

Możliwość personalizacji biżuterii dają profesjonalni i rzetelni złotnicy zatrudnieni w naszej firmie. Nie tylko wykonują, ale też przerabiają i naprawiają uszkodzoną biżuterię. W związku z prężnym rozwojem, uruchomiliśmy formę sprzedaży drogą elektroniczną, dającą możliwość zapoznania się z naszą ofertą Klientom z całej Polski. Dzięki temu zakupisz między innymi biżuterię męską online lub znajdziesz pomysł na prezent dla kobiety bez wychodzenia z domu.

Zrobimy wszystko, aby zaspokoić Twoje oczekiwania!